SİYASET
Giriş Tarihi : 02-04-2019 19:04   Güncelleme : 19-07-2019 10:35

Edremit Belediye Başkanı CHP’li Hasan Arslan Oldu

31 Mart yerel seçimleri sonucunda Balıkesir Edremit Belediye Başkanı olmaya hak kazanan Cumhuriyet Halk Partili Hasan Arslan 31 Mart yerel seçimleriyle ilgili değerlendirme yaptı. Edremit İlçesinde alınan sonucun önemliliğini vurgulayan yeni Belediye Başkanı Hasan Arslan, kendisine oy veren ya da veremeyen kimseye ayırt etmeksizin herkesin belediye başkanı olacağını belirtti.

Edremit Belediye Başkanı CHP’li Hasan Arslan Oldu

Edremit’in çiçeği burnunda yeni Belediye Başkanı Hasan Arslan, yerel seçimlerle ilgili değerlendirme yaptı. Edremit’te elde ettikleri sonucun önemini vurgulayan Belediye Başkanı Hasan Arslan, kimseyi ayırmadan, adil bir şekilde herkesin belediye başkanı olacağını söyledi.

Edremit yerel seçim sonuçlarına göre %45.71 oy oranıyla birinci parti olarak belediye başkanı olmaya hak kazanan Millet ittifakı adayı Cumhuriyet Halk Partili Hasan Arslan, seçimlerin sonuçlanmasının ardından değerlendirme yaptı.

Edremit ilçesinde çok önemli çalışmalar gerçekleştireceği ve Edremit’in kimliğini 21.Yüzyıl kentlerine yakışır bir hale getireceğini belirten Belediye Başkanı Hasan Arslan: ‘’Oldukça önem arz eden bir seçimi geride bıraktık. Edremit yerel seçimini kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Sağladığımız gönül birlikteliği sayesinde bu büyük değişimi gerçekleştirdik. Edremit halkı bize güvendi ve inandı. Bizler de ekibimiz ile birlikte onların bu güvenini boşa çıkarmamak için elimizden gelen her şeyi yapacağı yapacağız.’’ şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Hasan Arslan konuşmasının devamında: ‘’ BU zorlu seçim sürecinde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener başta olmak üzere, desteklerini bizden esirgemeyen Balıkesir milletvekillerimize, il başkanlarımıza ve CHP ile İYİ Parti ilçe başkanlarına çok teşekkür ediyorum. Zorlu seçim süreci boyunca bir bütünlük içerisinde, tamamen hedefe odaklanmış bir şekilde bu önemli sonucu elde ettik.’’ şeklinde konuştu.

Kazanılan seçimleri zafer olarak görmenin yanlış olduğunu ifade eden Edremit Belediye Başkanı Haluk Arslan’’ Biz sadece seçimi kazandık. Bunun zafer olarak görmek yanlış olur. Bugün ve yarın tevazuyu asla elden bırakmayacağız. Bize oy veren vermeyen kimseyi ayırt etmeden herkesin başkanı olacağız. Halkımız üstüne düşen görevi yerine getirdi. Artık sıra bizde. Vatandaşa verdiğimiz sözler vardı. Şimdi o sözleri yerine getirme zamanı. Perşembe günü yapılacak olan mazbata törenin akabinde cuma günü devir teslim töreninin icrası gerçekleşecek. Edremit’teki bütün kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde olacağız. İlçemiz kavganın değil çözümün yeri olacak.’’ dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Tarım Bakanlığı vatandaşı kandıranları açıkladı…
E-Bülten Kayıt
AYVALIK NÖBETÇİ ECZANELER

AYSUN ECZANESİ - (Kırım Aysun )
Altınova Mah. Cumhuriyet Cad. 2. Sok. 88/A (Pazar Yeri Karşısı) Ayvalık, Balıkesir
02663383033

DENİZ ECZANESİ - (Öztürk Naile Nurşin )
Küçükköy Mah. Maraşel Fevzi Çakmak Blv. 3 Akdoğan Apt. Sarımsaklı, Ayvalık, Balıkesir
02663241355

ETHEMİN ECZANESİ - (Öztolan İbrahim Ethem )
Fevzipaşa – Vehbibey Mah. Talatpaşa Cad. 46 Ayvalık, Balıkesir
02663121970

ARŞİV ARAMA