ETKİNLİK
Giriş Tarihi : 16-09-2019 14:01

İhtiyaç Sahiplerine "Şevkat Eli" Uzatıldı

İhtiyaç sahiplerine yardım amaçlı kurulan Şevkat Evleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği her zaman olduğu gibi yine yardım elini uzattı.

İhtiyaç Sahiplerine

İhtiyaç sahiplerine yardım amaçlı kurulan Şevkat Evleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği her zaman olduğu gibi yine yardım elini uzattı. Dernek Ayvalıkta gönüllü birliği ile yardıma muhtaç olan insanların yüzünü güldürdü. Şevkat Evleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği hem kendi ekibi, hem de tüm Balıkesir gönüllüleri ile yardıma gerek duyan insanların yardımına koşuyor.

Paylaşarak Bayramı Kutladılar

Kurban bayramı döneminde Şevkat Evleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği üyeleri ve onlara destek olan gönüllü insanlar yardıma ihtiyaç duyan insanların bayramını kutladı. 850 yardıma muhtaç insanın yüzünü güldüren yardımseverler bayram için kesilen bir buçuk ton kurban etini ihtiyaç duyan ailelere payladı. Bayram günü en çok yüzü gülen ise yine de çocuklar oldu. Yardımseverler tarafından çocuklara giysiler hediye edildi. Okul için gerekli olan çanta, ayakkabı, giyim hayırseverlerin desteği ile alınarak bu sene okula başlayacak 140 çocuğa dağıtıldı. Şevkat Evleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği üyelerinden olan Fatma Cavlı başta olmakla tüm ekip bu bayramı ihtiyaç sahipleri ile bayramlaşarak geçirdi. İhtiyaç sahiplerine hem tıbbi, hem giyim, hem de gıda yardımı gösterildi.

Yardım Bir Gün Değil, Hergün Gerek

Şevkat Evleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği adından konuşan Fatma Cavlı derneğe destek gösteren her hayırsevere, Ayvalık Belediyesine, Ayvalık Kaymakamlığına içten teşekkürlerini iletti. Fatma Cavlı yalnız bayramlarda ve özel günlerde değil, her gün ihtiyaç duyan insanların yanında olduklarını ve gereken yardımı göstereceklerinin altını çizdi. Yaptıkları işin bir gönül işi olduğunu söyleyen Fatma Cavlı yardım kurumlarına destek gösteren herkesi bu işi devam etmeğe çağırdı. Yardım ederek, paylaşarak insanların daha mutlu olduğuna inanan dernek üyeleri yurt dışından gönderilen yardımların da her sene arttığını söylediler.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Tarım Bakanlığı vatandaşı kandıranları açıkladı…
E-Bülten Kayıt
AYVALIK NÖBETÇİ ECZANELER

AYSUN ECZANESİ - (Kırım Aysun )
Altınova Mah. Cumhuriyet Cad. 2. Sok. 88/A (Pazar Yeri Karşısı) Ayvalık, Balıkesir
02663383033

DENİZ ECZANESİ - (Öztürk Naile Nurşin )
Küçükköy Mah. Maraşel Fevzi Çakmak Blv. 3 Akdoğan Apt. Sarımsaklı, Ayvalık, Balıkesir
02663241355

ETHEMİN ECZANESİ - (Öztolan İbrahim Ethem )
Fevzipaşa – Vehbibey Mah. Talatpaşa Cad. 46 Ayvalık, Balıkesir
02663121970

ARŞİV ARAMA