GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-03-2019 17:39   Güncelleme : 19-07-2019 10:39

Rahmi Gençer Projelerini Açıkladı

Mevcut Belediye Başkanı ve aynı zamanda 31 Mart Yerel Seçimlerinde aday olan Rahmi Gençer projeleri halka açıkladı. Belediye Başkanı: ''Halkın çocuklarıyla bir meclis oluşturduk. Oluşturduğumuz bu meclis Ayvalık belediye tarihine altın harflerle geçecek.'' diye konuştu.

Rahmi Gençer Projelerini Açıkladı

CHP'nin mevcut Belediye Başkanı Rahmi Gençer yerel seçim öncesi projelerini halka sundu. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Gençer: ''Bizler halkın evlatlarıyla bir meclis inşa ettik. Söz konusu bu meclis adını Ayvalık tarihine altın harflerle yazdıracaktır. Her biri çagdaş, modern, Atatürk ilke ve İnkilaplarına bağlı, Hukuk Devleti kavramına saygılı vatansever insanlardır.'' diye ekledi.

CHP'li Gençer, 5 senelik mevcut görevi süresince ortaya koyduğu çalışmaları sundu. Küçükköy'de bulunan Kültür Merkezinde organize edilen etkinlikte Rahmi Gençer ile beraber Millet İttifakı üyeleri takdim edildi. Organize edilen toplantıda, CHP Balıkesir Milletvekilleri olarak görev yapmakta olan Ensar Aytekin, Balıkesir Milletvekili Fikri Şahin, CHP İl Başkanı olarak görev yapan Serkan Sarı, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı, Rahmi Gençer'in eşi Yasemin Gençer, her iki partinin Gençlik Kolları ve Kadın Kolları üyeleri, İyi Parti İlçe Başkanı Serdar Albayrak ve partili vatandaşlar etkinliğe katılım sağladı.

Zorlu şartlar altında geçen 5 yıllık dönemi, partisinden ve halkından güç alarak geçirdiğini bildiren Başkan Gençer: ''Öncelikle eşim olmak üzere gençler, kadınlar ve çocuklar bütün halk daima yanımda oldu. Kendimi geçmiş deneyimlerinden ötürü tecrübeli bilirdim lakin belediye başkanlığı çok farklı bir sorumlulukmuş. Bu 5 yıllık süreçte edindiğim tecrübeleri önümüzdeki seçimlere daha iyi yansıtacağımdan hiç şüpheniz olmasın. Halkıma sevgi ve hakkaniyetle yaklaşıp, onları kucaklayarak çıktığımda bu yolda aynı hislerle 2. dönemimde tekrar vatandaşlarımla birlikte olacağım. Belediye başkanlığı kendi başına zorlu bir meslek olmasıyla beraber, muhalefet belediye başkanlığı ekstra zorluk içermektedir. Fakat biz bu ülkeyi kuran bir parti olduğumuz için zorlu yollarda yürümeyi severiz. '' dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Tarım Bakanlığı vatandaşı kandıranları açıkladı…
E-Bülten Kayıt
AYVALIK NÖBETÇİ ECZANELER

AYSUN ECZANESİ - (Kırım Aysun )
Altınova Mah. Cumhuriyet Cad. 2. Sok. 88/A (Pazar Yeri Karşısı) Ayvalık, Balıkesir
02663383033

DENİZ ECZANESİ - (Öztürk Naile Nurşin )
Küçükköy Mah. Maraşel Fevzi Çakmak Blv. 3 Akdoğan Apt. Sarımsaklı, Ayvalık, Balıkesir
02663241355

ETHEMİN ECZANESİ - (Öztolan İbrahim Ethem )
Fevzipaşa – Vehbibey Mah. Talatpaşa Cad. 46 Ayvalık, Balıkesir
02663121970

ARŞİV ARAMA